Ana sayfa

Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd.

şirket Profili
XIAMEN QUAN TAŞ İTHALAT & İHRACAT CO. Ltd (QSTONE), sadece yurtdışı pazarlara yönelik yönelimi ile Nisan 2006'da başlamıştır. Uzmanlığımız, geçtiğimiz on yıl içerisinde ABD'de otel yeniden modelleme, kat mülkiyeti ve ev geliştirme işlerinde çalışan her türlü granit ve mermer malzemedir. Buna ek olarak, duvar panellerimiz, basamaklarımız ve yükselticilerimiz, sericilerimiz, pencere pervazlarımız ve kolum kaplamalarımız ile ticari ve konut işlerinde tecrübeli hale geldik, vb. Tüm bunlar, paketlerden çıkar çıkmaz kurulum için hazır olabilir. Ayrıntıları yakından takip ediyoruz.

Bulunduğumuz alan taş kaynaklarımızda o kadar bol miktarda yer kaplıyor ki, yerel taş evlerden ve taş ocaklarımızdan neredeyse tüm Çin taşlarına kolay ve hazır bir şekilde erişebiliyoruz. Şimdiye kadar, andezit, bazalt, granit, kireçtaşı, mermer, oniks, porfir, kuvarsit, kumtaşı, arduvaz ve travertenlerde 489 renklik bir rekorumuz var. Çoğu web sitemizde yayınlanıyor.

Geçtiğimiz on yıl içinde bölgemizde artan sayıda ithal taş malzeme tanıtıldı. Dünyanın dört bir yanından gelen taşların hemen hemen tamamını blok bahçelerimizde bulabilirsiniz. Birçoğu tekrar ihraç edilmeden önce fayanslar, levhalar, tezgahlar, kaseler, lavabolar ve diğer birçok kesim ölçülerine dönüştürülüyor.

Başlangıç ​​döneminin ilk yıllarında, ithalatçılar için sadece büyüklükte ürünler tedarik ettik. Ancak geçen yıllar boyunca, hizmetlerimizi hem ticari hem de konut işlerini içerecek şekilde genişlettik. Ayrıca, ürünlerimizi döküm taş, cam mozaikler, metal mozaikler ve dövme demirleri de kapsayacak şekilde genişlettik. Tüm bunlar müşterilerimiz için çok yardımcı oldu.

CE SGS sertifikası

Kuvars taş mutfak tezgahı gibi bazı ürünler için, Banyo vanity tops

Örnek istek:

Müşterileriniz için ücret ödemeden ve konteynerinizde yük ayırmadan örnek sunuyoruz. Yeni müşteri için, numunenin kurye ücreti sizin tarafınızdan ödenecektir. Örneklerin ortak boyutu 150X150X10mm, 100X100X10mm'dir.

Kalite garantisi:

Kalite kontrol bölümümüz, sıkı ve bilimsel kalite kontrol prosedürlerini uygulamak için iyi bir şekilde kurulmuştur. (kalınlık toleransı dahil, renk değişir, açı toleransı ve bitirme yüzü). SGS Denetçileri tarafından onaylanan ilgili kayıtlar iyi tutuldu.

Satış sonrası hızlı teklif, rekabetçi fiyat, kaliteli, zamanında teslimat ve mükemmel hizmet sağlayabiliriz. Ürünlerimiz Avrupa, Amerika, Ortadoğu'ya ihraç edilmektedir.

Biz göndermeden önce kalite kontrol etmek için sizi veya üçüncü parti edilir.

Taş ürünleri ambalaj ve konteynır yüklemesinde uzmanlaştık

ANA ÜRÜN

Konstrüksiyon ürünleri

Taş yer karoları

Granit fayans ve levhalar

Mermer fayans ve levhalar

Tezgah, mutfak üstü, vanity top

Kayrak duvar kaplaması

Kültürel Taş

Bazalt / granit Arnavut kaldırımı taşı, kaldırım taşı

Kayrak fayans ve örgü finişer

Granit / mermer / onxy lavabo, lavabo, küvet

Kayrak / mermer mozaik fayans, sınır ve desen

Peyzajlar / Dekorasyon taş

Oyma, heykel, statü

sütun

Şömine mantel

Mezar taşı / anıt

Fabrikamızda üretim kabiliyetini ve kalitesini araştırmaya ve araştırmaya hoş geldiniz. Müşterilerle iyi iş ilişkileri kurmak için sabırsızlanıyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
2006 yılında. 12 Temmuz, Şirketimiz Julia, Amy ve Mark hakkında 3 kişilik küçük bir atölye çalışmasıyla başlıyor.

John premium taş ocağı blok seçiminden sorumludur, Jack fabrikamızdaki ürünlerin kalitesini kontrol etmiştir.

Mark her türlü müşteriyle bağlantı kurmak için elinden geleni yapıyordu.

Hatırlandığım kadarıyla, saat 23: 00'e yakın, Ağır bir kasırga küçük atölyemize girdi, tüm tesisler hasar gördü, ertesi sabah, üç adam atölyemizin yakınında bir masaya oturduk,

Amy, "Kutsal bok, Belki de tanrı bize bu tür aptal taş işlerini sürdürmemizi istemiyor, görevden almamızı istiyor, Bırakalım, bırakalım ve yapacak başka şeyler bulalım" dedi. Amy, tamamen yanılıyorsun, tanrı bizi bu zorlu zorluğun üstesinden nasıl geldiğimizi kontrol etmek için test ediyordu. Tekrar ayağa kalkabileceğimize inanıyoruz. ” Julia ikimize de baktı ve "Yapalım, Tanrı kendilerine yardım eden adama yardım etsin" dedi.

2008'de aynı gün, 12 Temmuz, el ve beynimizle ekibimiz 11 üye oluyor.

2010'da aynı umudu olan pek çok erkek bize katılıyor, şu anda 20 takım üyemiz var.

2012 yılında 3 kişilik küçük bir grupla ticaret şirketi kurduk.

2014 yılında grubumuz tekrar genişledi

2016 yılında, İmalat ve ticaret çok sorunsuz bir şekilde birbirine bağlıdır. Yıllık satış hacmimiz 8.000.000.00 USD'nin üzerinde büyük bir atılım yaptı.

Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd. Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd. Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd. Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd. Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Kquartz

No. Çalışanları : 5~30

Yıllık satış : 5000000-10000000

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd. Sertifikalar Çin Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd. Sertifikalar