Ana sayfa

Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
Çin Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Quan taşlarında harika bir deneyim. Onların mutfak ve banyo boyunca kuvars tezgahı benim beklentim ötesinde, inanılmaz!

—— Eddie M.

Büyük şirket. Ikea veya ev deposu kullanmak üzereydi. Sonra bu şirkete atıfta bulundum ve fiyatları daha ucuz, kalite 10 kat daha iyiydi.

—— Brian B.

"Quan Stone ile deneyim gerçekten ödüllendirici oldu. Sadece kalite harika değil, fiyatlar da aynı derecede büyük.

—— Alexsandr

Ölçümler son derece doğru ve sonuçta şimdiye kadar sahip olduğum en güzel tezgah ve ada oldu. Onlara çok teşekkür ederim.

—— Elena

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Zanaatkarın Ruhu

  otel vanity bankası tezgahı Ürünler, tezgahı tedarikçileri, üreticiler

  Zeki olduğun gibi, Çin'de çok sayıda tezgah tedarikçisinin olduğunu bilmelisin . Ama biliyor musunuz ki, çoğu, vasıfsız işçileri, masraflarını acımasızca kesmek için işe alıyorlar, bu da ürünlerin başarısız olmasına neden oluyor.

  Mutfak veya makyaj eşyası için yeni tezgahların değiştirilmesi gerektiğinde, renk, boyut, malzeme vb. Ayrıca, fabrika deneyimi sayılır. Taş yüzey tezgahı tecrübesi zaman ve para tasarrufu sağlamanıza yardımcı olabilir.

  Sebebini söyleyeyim.

  Biz çok kez fark ettiğimiz gibi tezgahların imal edilmesine yönelik birçok süreç var . Eğitimsiz çalışanlar tezgahtaki hataları görmezden gelir ve yapmaya devam ederler. Problemi daha önce görmediler ve bu yüzden kanatlar, bu yüzden tezgah yüzeyleri için büyük problemler yaratacaktır. Benim noktayı vurgulayan bir hikaye var.

  Bir gün, arkadaşım Bobby, mutfak tezgahı için büyük bir sorun olduğunu söyledi ve bizden yardım almayı umuyordu. Evine geldiğinde, sorunu bir anda bulduk. Tezgah için kalınlık tüm öğe için aynı değildi. Orta kısım her iki taraftan daha yüksekti. Böylece her şey eğimliydi. Tezgahı doğrudan bir taş fabrikasından aldı. Ama bunun için herhangi bir sorumluluk almaya istekli değillerdi. Bu yüzden bana yardım için döndü.

  Onunla birlikte doğal taş fabrikasına gittim. Ve bize, tezgahın yeni bir işçi tarafından işlendiğini ve bunu üstlenmesinin gerektiğini söyledi. Ama acemi sorunu çözemedi. Yan kalınlıkları kontrol ettiğini söyledi, bu yüzden haklıydı. Fabrika tazminat yapmayı reddederken. Her şey bir kısır döngüye girdi. Ve sorunlar hala vardı.

  İpinin sonunda, sonunda mutfağında yeni bir yüzey tezgahı yapmamı istedi, hatta toplam maliyetler eskisinden daha yüksek oldu ve üretim ve teslimat için birkaç gün sürdü. Boyut ve şeklini şahsen kontrol ederek tasarım mühendisinden çizimi yapmasını ve Bobby ile tekrar teyit etmesini istedim. 6 gün sonra eşyalarımızı aldı ve yerini aldı.

  Sorun doğru bir işlemle önlenebilirdi. Ancak deneyim eksikliği yüzünden oldu. Sadece daha yüksek ve ekstra ücret talep etmedi, aynı zamanda büyük bir bela aldı.

  Pratik bilgelik sadece deneyim okulunda öğrenilir. Belki de cüzdanını herkese güvenirsiniz. Quan Stone ile şimdi iletişime geçin. Sizin için ne yaptığımıza şaşıracaksınız. Mutfağınızı ve banyonuzu seveceğinize söz veriyoruz, ama sadece bunun gibi değil.

İletişim bilgileri
Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Mark Liu

Tel: +8613055431394

Faks: 86-592-5256391

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)